Доставка оформлених в Україні паспортів
Опубліковано 08 лютого 2023 року о 09:00

Нижчезазначений порядок стосується виключно доставки паспортів, оформлених в Україні через органи ДМС України!

Якщо Ви бажаєте замовити доставку паспорта, оформленого в Консульстві України в місті Анталія - переходьте за посиланням: https://antalia.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/oformlennya-pasporta-gromadyanina-ukrayini-dlya-viyizdu-za-kordon/oformlennya-novogo-zakordonnogo-pasporta/dostavka-pasportiv-do-konsulstva-mizhnarodnimi-kuryerskimi-sluzhbami-ekspres-dostavkiПісля прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2023 року № 41 з’явилась можливість доставки оформлених в Україні паспортів громадянина України для виїзду за кордон, паспортів громадянина України (у формі ID-картки) (далі – паспортів) від територіальних органів Державної міграційної служби України (далі – ДМС України) до Консульства України в місті Анталія (далі – Консульство) міжнародним кур’єрським експрес перевезенням ПАТ «ДХЛ Інтернешнл Україна» (далі – служба DHL Express) за рахунок коштів заявників.

Також залишається можливість замовити безкоштовну доставку оформлених в Україні паспортів дипломатичною поштою (строк доставки – від 3-х місяців).
Звертаємо Вашу увагу, що механізм доставки оформлених в Україні паспортів службою DHL Express НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ на оформлені паспорти через ДП «Документ» за кордоном!

Якщо Ви бажаєте замовити прискорену доставку вже виготовленого паспорта, оформленого у територіальному органі/підрозділі ДМС України, службою DHL Express за власний рахунок до Консульства, процедура включає в себе наступні етапи:

1. Ви ОСОБИСТО звертаєтесь до Консульства (у робочі дні з 9:30 до 13:00 та з 15:00 до 17:00 без запису в електронну чергу) та заповнюєте заяву, долучаєте роздруковану квитанцію про оплату такої послуги службою DHL Express, здійснену через портал https://dhlportal.com.ua

Звертаємо увагу заявників, що ідентифікацією платежу у відповідній графі форми оплати на порталі служби DHL Express буде СЕРІЯ ТА НОМЕР/НОМЕР ДОКУМЕНТА, НА ПІДСТАВІ ЯКОГО ЗДІЙСНЮВАЛОСЯ ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА В УКРАЇНІ (НОМЕР ВНУТРІШНЬОГО ПАСПОРТА, АБО СЕРІЯ ТА НОМЕР СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ).

Тариф на доставку паспорта до Консульства України в місті Анталія компанією DHL - 1782,30 грн (за доставку від 1 до 4 паспортів в одному міжнародному експрес-відправленні).

2. Консульство раз на тиждень надсилає копії таких заяв про доставку паспортів та квитанції про сплату послуг до відповідних територіальних органів/підрозділів ДМС України.

3. Територіальні органи/підрозділи ДМС України надсилають паспорти до МЗС України (строк не визначений).

4. Кур’єр служби DHL Express здійснює доставку паспортів від МЗС України до Консульства (строк – до 14 днів).

Для членів однієї родини одним конвертом можливо переслати до 4-х паспортів. Кожну особу необхідно зазначити ОКРЕМО на порталі служби DHL Express перед оплатою.

Якщо Ви бажаєте замовитидоставку вже виготовленого паспорта, оформленого у територіальному органі/підрозділі ДМС України, дипломатичною поштою до Консульства:

Ви ОСОБИСТО звертаєтесь до Консульства (у робочі дні з 9:30 до 13:00 та з 15:00 до 17:00 без запису в електронну чергу) та заповнюєте заяву.

Доставка оформленого в Україні паспорта дипломатичною поштою є безкоштовною для заявника і здійснюється у строк – від 3-х місяців.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux