Дії з державної реєстрації актів цивільного стану
Опубліковано 16 червня 2022 року о 11:05

УВАГА! У Консульстві України в місті Анталія зареєструвати шлюб можуть лише двоє громадян України!

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

1. Спільна заява (заповнюється в Консульстві особисто нареченим та нареченою);

2. Оригінали та копії 1-ї сторінки дійсних паспортів для виїзду за кордон нареченого та нареченої;

3. Оригінали та копії усіх заповнених сторінок паспортів громадянина України (внутрішніх паспортів) нареченого та нареченої;

4. Копія ідентифікаційного коду

5. Якщо особа/и вже перебувала/и у шлюбі, додатково подається рішення суду про розірвання шлюбу або свідоцтво про розірвання шлюбу або витяг з РАЦС та їх копії;

6. Оплата консульського збору - 100 доларів США (дві копії деконта). Оплачується після перевірки документів Консульством через відділення Гарантібанку або онлайн за наявності доларового рахунку в Гарантібанку.

Відповідно до вимог турецького законодавства для оплати через касу банку потрібно мати посвідку на проживання в Туреччині з номером іноземця (99...) або податковий код.

Реєстрація шлюбу за розглядом заяви здійснюється протягом 30 днів з дати подання документів до Консульства.

НЕ підготовлені належним чином документи, у тому числі ЗА ВІДСУТНОСТІ КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ, прийматися НЕ БУДУТЬ!!!

Заява про народження.doc

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ: 

1. Медична довідка з лікарні саме про факт народження дитини. На цю довідку необхідно поставити штамп АПОСТИЛЬ (через KAYMAKAMLIK), потім перекласти довідку з апостилем на українську мову та засвідчити переклад нотаріально - подається як оригінал довідки з АПОСТИЛЕМ, так і нотаріально засвідчений переклад;

2. Оригінали та копії 1-ї сторінки дійсних паспортів для виїзду за кордон обох батьків;

3. Копії ідентифікаційних кодів батьків.

4. Оригінали та копії усіх заповнених сторінок паспортів громадянина України (внутрішніх паспортів) обох батьків (громадян України). Якщо один з батьків є іноземним громадянином - додатково подається нотаріально засвідчений переклад 1-ї сторінки паспорта іноземного громадянина українською мовою.

5. Свідоцтво про шлюб і його копія (якщо батьки на момент народження дитини не перебувають у шлюбі, то обов’язковою є присутність батька для написання відповідної заяви про визнання батьківства). Якщо у свідоцтві про шлюб у батьків різні прізвища - обов'язковою є присутність обох батьків для написання спільної заяви про присвоєння прізвища дитині. Якщо свідоцтво про шлюб видане за межами України - на ньому має бути проставлений АПОСТИЛЬ (за необхідності) і додатково подається нотаріально засвідчений переклад свідоцтва про шлюб українскою мовою.

Свідоцтво про народження дитини оформлюється БЕЗКОШТОВНО (!)

УВАГА! Якщо батьком дитини є громадянин Турецької Республіки і він визнає дитину, то Ви отримуєте Формуль А про народження дитини. Свідоцтво про народження українського зразку не оформлюється, так як подвійна реєстрація дитини заборонена.

Зверніть увагу, що свідоцтво про народження - це не паспортний документ і не дає право на перетин державного кордону.

Для оформлення паспорта дитині чи внесення інформації про дитину у паспорт одного з батьків необхідний ОКРЕМИЙ ЗАПИС.

НЕ підготовлені належним чином документи, у тому числі ЗА ВІДСУТНОСТІ КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ, прийматися НЕ БУДУТЬ!!!

Повторні свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану (дублікати)

Повторні свідоцтва видаються в разі втрати або пошкодження виданих раніше документів. Вони видаються особам, на яких складено актовий запис цивільного стану, а повторні свідоцтва про народження дітей можуть видаватись їх батькам і усиновителям. Повторні свідоцтва про народження батьків дітям не видаються.

Повторні свідоцтва про смерть видаються лише родичам померлої особи (дітям, у тому числі й усиновленим, другому з подружжя, братам і сестрам померлого, онукам, діду й бабі померлого як з боку батька, так і з боку матері), якщо родинні стосунки підтверджуються документально.

Після припинення шлюбу повторні свідоцтва про шлюб не видаються.

За видачу повторного свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану заявником сплачується консульський збір в розмірі 50 доларів США.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

1. Оригінал і копія 1-ї сторінки дійсного закордонного паспорту заявника;

2. ЯКІСНА копія документа, дублікат щодо якого ви бажаєте отримати (якщо копія відсутня, то потрібно надати серія і номер свідоцтва про державну реєстрацію відповідного акта цивільного стану, дата його видачі, та номер актового запису, Увага - пошук у реєстрі лише про ПІБ неможливий)

3. Оплата консульського збору - 50 доларів США за свідоцтво (дві копії деконта) на рахунок консульства. Оплачується після перевірки документів Консульством через відділення Гарантібанку або онлайн за наявності доларового рахунку в Гарантібанку.

Час прийому орієнтовний! Ви маєте прибути не пізніше вказаного часу, проте фактичний час прийому та обслуговування (завершення вчинення консульської дії) буде залежити від завантаженості Консульства!

НЕ підготовлені належним чином документи прийматися НЕ БУДУТЬ!!!

Фізична особа по досягненні 16-річного віку має право на отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі – Реєстр), стосовно відомостей про себе та про своїх родичів за умови пред’явлення паспорта або паспортного документа і документів, що підтверджують родинні стосунки.

Витяг з Реєстру про державну реєстрацію народження дитини може видаватися її батькам та усиновлювачам (незалежно від віку дитини), а також опікунам, піклувальникам, адміністрації закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина. У цьому разі зазначений витяг представникові відповідного закладу видається за умови пред’явлення ним довіреності, паспорта або паспортного документа.

Батькові, матері, усиновлювачеві дитини, які позбавлені батьківських прав, витяг про державну реєстрацію народження дитини не видається (пункт 13 Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян).

Право на отримання витягу з Реєстру мають представники фізичної особи.

Витяг з Реєстру про державну реєстрацію смерті видається:

другому з подружжя, а також батькам, дітям, братам, сестрам, онукам, дідові, бабі та іншим родичам померлої особи за умови пред’явлення ними паспорта або паспортного документа і документів, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки;

Для отримання витягу з Реєстру реєстраторові подається заява, у якій зазначається одна з таких відомостей про фізичну особу, щодо відомостей про яку видається витяг з Реєстру:

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

1. Оригінал і копія 1-ї сторінки дійсного закордонного паспорту заявника;

2. ЯКІСНА копія документа, витяг щодо якого ви бажаєте отримати (якщо копія відсутня, то потрібно надати серія і номер свідоцтва про державну реєстрацію відповідного акта цивільного стану, дата його видачі, та номер актового запису, Увага - пошук у реєстрі лише про ПІБ неможливий)

3.Зверніть увагу, що для отримання витягу з ДРАЦС необхідно здійснити 2 платежі:

1) Оплата консульського збору - 10 доларів США за один витяг (дві копії деконта) на рахунок консульства. Оплачується після перевірки документів Консульством через відділення Гарантібанку або онлайн за наявності доларового рахунку в Гарантібанку.

2) Плата за видачу витягу з ДРАЦС у розмірі 73 гривні, (необхідно сплатити заздалегідь на рахунок Казначейства України та мати при собі квитанцію про сплату).

Реквізити Держказначейства для оплати витягів з ДРАЦС:

• одержувач: ГУК у м.Києві/м.Київ/22012700;

• код за ЄДРПОУ: 37993783;

• рахунок (IBAN): UA088999980333209300000026001;

• надавач платіжних послуг одержувача: Казначейство України (ел.адм.подат.);

• код класифікації доходів бюджету: 22012700; • символ звітності: 300.

Час прийому орієнтовний! Ви маєте прибути не пізніше вказаного часу, проте фактичний час прийому та обслуговування (завершення вчинення консульської дії) буде залежити від завантаженості Консульства!

НЕ підготовлені належним чином документи прийматися НЕ БУДУТЬ!!!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux