Електронна черга/Randevu
Опубліковано 26 серпня 2020 року о 17:58

Консульський прийом громадян в Консульстві України в місті Анталія здійснюється ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ!!! 

https://online.mfa.gov.ua/

Взявши електронну чергу, Ви підтверджуєте той факт, що ознайомились з усіма нижчезазначеними правилами користування системою електронної черги, тому уважно ознайомтесь з ними перед бронюванням!!

УВАГА! Якщо у вас кілька консульських дій (у тому числі засвідчення перекладів кількох документів), то на кожну дію/кожний документ Вам треба взяти окремий запис в електронній черзі!

1 запис - 1 дія (оформлення 1 паспорта, засвідчення перекладу 1 документа, продовження 1 паспорта, оформлення 1 довіреності, оформлення 1 заяви і т.д.)  


ІНСТРУКЦІЯ для запису в електронну чергу до Консульства України в місті Анталія:

КРОК 1

Оберіть країну:

ТУРЕЦЬКА РЕСПУБЛІКА

Оберіть установу:

КУ В АНТАЛІЇ

Оберіть категорію консульської дії із запропонованого меню:

наприклад, ПАСПОРТНІ ДІЇ

Оберіть вид консульської дії з обраної Вами раніше категорії:

наприклад, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

Оберіть прийнятну для Вас дату звернення до Консульства:

наприклад, 09.09.2022 (натисніть на іконку календаря та оберіть дату темного кольору)

Оберіть вільний у запропоновану графіку час звернення до Консульства:

наприклад, 12:00-12:15

КРОК 2

(Зверніть увагу, щоб у полях цього кроку не було пробілів)

Прізвище:

ПЕТРЕНКО

Ім’я:

ПЕТРО

По батькові:

ПЕТРОВИЧ

Номер телефону:

+905659995551

Адреса електронної пошти:

[email protected]

КРОК 3

Після внесення Вами всіх даних на екрані має з’явитися інформація з проханням перевірити введені дані та підтвердити їх правильність, натиснувши "ТАК, ВСЕ ВІРНО."

Після появи на екрані інформації про надсилання листа з підтвердженням на електронну пошту, Ви натискаєте "ЗАВЕРШИТИ РЕЄСТРАЦІЮ." 


Після успішної реєстрації на екрані з’явиться напис "БРОНЮВАННЯ ПРОЙШЛО УСПІШНО" із зазначенням номера запису, ПІБ, дати і часу.

Ви маєте зробити ЗНІМОК ЕКРАНУ (СКРІНШОТ) з цим написом та Вашими даними, щоб показати його консульській посадовій особі у підтвердження Вашого запису в електронній черзі. 


Перелік документів Ви самостійно знайдете за посиланням https://antalia.mfa.gov.ua/pereliki-dokumentiv, обравши консульську дію, на яку Ви взяли запис!

Зверніть увагу, що НЕ підготовлені належним чином документи, у тому числі ЗА ВІДСУТНОСТІ КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ, прийматися НЕ БУДУТЬ!!! Нагадуємо, що запис в електронній черзі на прийом до Консульства України в місті Анталія є БЕЗКОШТОВНИМ.

Нагадуємо про правила запису на прийом з питань вчинення консульської дії:

 • у формі запису всі поля мають бути заповнені та вказуються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу;
 • невідповідність особистих даних або назви консульської  послуги, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним фізичної особи, чи реальній меті звернення є підставою для скасування реєстрації або відмові у прийомі по цьому запису;
 • якщо на прийом приходять члени однієї родини, які також хочуть отримати консульські послуги, то слід зробити реєстрацію для кожної послуги окремо. Наприклад, для оформлення паспортів трьом дітям потрібно зробити запис на 3 консульські дії;
 • якщо Ви звертаєтеся за отриманням кількох консульських послуг одночасно, то Вам потрібно записатися відповідну кількість разів;
 • не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з того самого питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором!!!
 • не допускається реєстрація за вигаданими іменами чи ніками (наприклад mykola1992, Alex 08 тощо). Така реєстрація буде видалена адміністратором!!!

Консульство України в Анталії залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). У зв’язку з цим просимо перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або її перенесення на інший термін.


Відсутність можливості обрання дати візиту означає, що всі вільні місця на даний момент зайняті.

Для перевірки наявності вільних місць необхідно слідкувати за оновленням системи. Доступні для бронювання слоти відкриваються щодня.

УВАГА!!! Вільні для реєстрації дні з’являються поступово день за днем. Запис на новий день з’являється о 00 год 00 хв. за Грінвічем тобто о 02 год 00 хв. за літнім часом в Туреччині!!! Це означає, що якщо протягом дня Ви не змогли зареєструватися на вільні слоти, то наступні з’являться о 02:00 (вночі) наступного робочого дня. Очікувати, що з’являться слоти на кілька днів чи тижнів одразу не варто! Вільні дати також можуть з’явитися у випадку, якщо один із зареєстрованих заявників скасував бронювання.


Через надзвичайно великий попит на консульські дії вільний час швидко бронюється, тому дуже часто Ви бачите повідомлення "Вільні слоти для запису відсутні". У зв’язку з цим, просимо Вас утриматись від телефонних дзвінків та запитів на електронну пошту Консульства з проханням прояснити ситуацію або здійснити запис в індивідуальному порядку.

При цьому нагадуємо, що номер телефону «гарячої лінії» призначений виключно для комунікації з надзвичайних ситуації, за ним Ви не отримаєте роз’яснень з питань вчинення консульських дій!!!


Без запису в електронну чергу можуть бути прийняті наступні категорії громадян (за умови пред’явлення підтверджуючих документів):

 • особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи;
 • особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорій 1 і 2;
 • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
 • члени родин військовослужбовців ЗСУ 1-ї лінії спорідненості.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що громадянину під час прийому буде надана лише та консульська дія, на яку він записаний. Той, хто хоче подати документи на оформлення паспорта, але бронює запис на інші консульські дії, не буде прийнятий з паспортних питань.


Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам прибути на прийом, слід якомога раніше самостійно відкоригувати або видалити реєстрацію, скориставшись посиланням, яке свого часу було надіслано на Вашу електронну адресу на підтвердження успішної реєстрації. Для запису можна обрати будь-який інший вільний час.


НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ ПОСЕРЕДНИКІВ!

УВАГА!! Використання системи посередниками та отримання на її основі будь-якої вигоди категорично заборонено!

Інформація про втручання в роботу дипломатичної установи та отримання неправомірної вигоди передається до правоохоронних органів та служб фінансового контролю країни перебування.

Відтак, діяльність посередників буде переслідуватись як за законодавством країни перебування, так і за законодавством України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux