Електронна черга/Randevu
Опубліковано 26 серпня 2020 року о 17:58

Консульський прийом громадян в Консульстві України в місті Анталія здійснюється ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ!!! 

https://go.mfa.gov.ua/

Взявши електронну чергу, Ви підтверджуєте той факт, що ознайомились з усіма нижчезазначеними правилами користування системою електронної черги, тому уважно ознайомтесь з ними перед бронюванням!!

УВАГА! Якщо у вас кілька консульських дій (у тому числі засвідчення перекладів кількох документів), то на кожну дію/кожний документ Вам треба взяти окремий запис в електронній черзі!

1 запис - 1 дія (оформлення 1 паспорта, засвідчення перекладу 1 документа, продовження 1 паспорта, оформлення 1 довіреності, оформлення 1 заяви і т.д.)  


Шановні відвідувачі! 

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. 

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. 

Перелік документів Ви самостійно знайдете за посиланням https://antalia.mfa.gov.ua/pereliki-dokumentiv, обравши консульську дію, на яку Ви взяли запис!

Зверніть увагу, що НЕ підготовлені належним чином документи, у тому числі ЗА ВІДСУТНОСТІ КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ, прийматися НЕ БУДУТЬ!!! 


Без запису в електронну чергу можуть бути прийняті наступні категорії громадян (за умови пред’явлення підтверджуючих документів):

 • особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи;
 • особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорій 1 і 2;
 • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
 • члени родин військовослужбовців ЗСУ 1-ї лінії спорідненості.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що громадянину під час прийому буде надана лише та консульська дія, на яку він записаний. Той, хто хоче подати документи на оформлення паспорта, але бронює запис на інші консульські дії, не буде прийнятий з паспортних питань.


НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ ПОСЕРЕДНИКІВ!

УВАГА!! Використання системи посередниками та отримання на її основі будь-якої вигоди категорично заборонено!

Інформація про втручання в роботу дипломатичної установи та отримання неправомірної вигоди передається до правоохоронних органів та служб фінансового контролю країни перебування.

Відтак, діяльність посередників буде переслідуватись як за законодавством країни перебування, так і за законодавством України.

На платформі ID.GOV.UA можна зручно та безпечно пройти електронну ідентифікацію за допомогою

 • е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), 
 • Дія.Підпис 
 • BankID НБУ

Докладно про способи авторизації на порталі розповідає керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік у навчальному відео
Від початку повномасштабного вторгнення рф понад 8 млн осіб вимушено залишили територію України та нині тимчасово перебувають в інших країнах світу (більшість — у країнах Європи). Військове вторгнення рф спричинило найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни. 

Це спричинило вибухове збільшення кількості звернень громадян до закордонних дипломатичних установ України. 

Попри підсилення установ усіма наявними в умовах воєнного стану ресурсами, наразі на одного українського консула в країнах Європи в середньому припадає 70 000 потенційних заявників.  

Це об'єктивно дуже велика кількість, що зумовлює дефіцит доступного часу в електронній черзі.  

Для прикладу, топ-10 європейських урядів утримують для забезпечення публічного сектора від 5 до 14 державних службовців на 1000 громадян. 


Якщо чомусь цей спосіб не спрацював, спробуйте авторизацію у Дії з BankID НБУ (навчальне відео - у блоці нижче).


Якщо чомусь цей спосіб не спрацював, спробуйте авторизацію у Дії з BankID НБУ (навчальне відео - у блоці нижче).


Наведені нижче банки є абонентами-ідентифікаторами Системи BankID та використовують метод відеоверифікації для дистанційного відкриття рахунку (незалежно від типу ідентифікаційного документа, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів): 

Фізична особа, яка пройшла віддалену ідентифікацію та верифікацію і відкрила рахунок у банку, який є абонентом-ідентифікатором Системи BankID Національного банку України, може авторизуватись у мобільному застосунку "Дія" та на інших державних порталах, підключених до ID.GOV.UA, зокрема — в Е-Черзі МЗС.Більше про електронний підпис - у освітньому серіалі на платформі Дія.Освіта

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux