Консул України в Анталії Емір Рустамов, разом з Губернатором провінції Анталія Ерсіном Язиджи, а також керівниками державних органів та українських громадських організацій Анталії, взяв участь у церемонії висадки дерев.
В ході заходу було посаджено 3500 дерев, що стало значним внеском у справу озеленення планети, у якій активну участь беруть і громадяни України.